TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN: "ELİNİZİ, BİRAZ VİCDANINIZA KOYARAK OY KULLANIN"

TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN: "ELİNİZİ, BİRAZ VİCDANINIZA KOYARAK OY KULLANIN"

Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, eski Tukaş Konserve Fabrikası alanında resmi okul alanı olarak düzenlenen bölümün, Nisan ayı Meclis toplantısında alınan kararla özel okul alanı olarak...

Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, eski Tukaş Konserve Fabrikası alanında resmi okul alanı olarak düzenlenen bölümün, Nisan ayı Meclis toplantısında alınan kararla özel okul alanı olarak değiştirilmesine tepki gösterdi. Başkan Akın, “Ben Turgutlu sevdalısı bir insanım, bu konuda hukuksal anlamda kullanabildiğim tüm yolları zorlayarak görevimi yapmaya devam edeceğim” dedi.

Başkan Çetin Akın, Nisan ayı Meclis toplantısı gündem maddelerinden biri olan ve eski Tukaş Fabrikası alanını içeren, Turgutlu Kent Merkezi 1/1000 Ölçekli İlave ve Revizyon Uygulama İmar Planı Anahtar Pafta 52. maddesi hakkında İmar Komisyon Raporu’nun görüşüldüğü sırada söz konusu raporun reddini talep etti. Turgutlu Belediye Meclisinde oy çokluğu ile kabul edilen raporun ardından Başkan Çetin Akın, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Bir şirket Turgutlu’dan faydalanacak ise, Turgutlu’ya, hemşehrilerimize de faydası olsun istiyorum. Bir şirket bizi teslim mi alsın istiyorsunuz? Zaten şirket bizim meclisimizi yok saydı. Biz burada Turgutlu’nun menfaatini düşünüyoruz. Orada devlete ait okul olsun istiyoruz. Elinizi biraz vicdanınıza koyarak oy kullanın. Ben görevimi yaptım, bundan sonra da yapmaya devam edeceğim. Ben Turgutlu sevdalısı bir insanım, bu konuda hukuksal anlamda kullanabildiğim tüm yolları zorlayarak görevimi yapmaya devam edeceğim.”

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.